• Ново
Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, последователно хром, се вклопува во 2007 година- Крајслер Аспен

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, последователно хром, се вклопува во 2007 година- Крајслер Аспен

Buyers rating:
DEN 479.52

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 18 х 8, 35мм, 7 жлебови портпароли, 5 лагли, шема на завртки од 5,5 инчи, хром за задниот дел. Тоа одговара на вашиот 2007-2009 Крајслер Аспен. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 18 x 8 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, задниот хром, се вклопува во 2007-2009 Крајслер Аспен 18 x 8, 35мм офсет, 7 жлебови портпароли, 5 лагли, 5,5 инчен образец на завртки, последователно хром, направен од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Карактеристики

Производи во категоријата