• Ново
6. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машинско и сребро, се вклопува во 2006 година- Сузуки Гранд Витара

6. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машинско и сребро, се вклопува во 2006 година- Сузуки Гранд Витара

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 17 x 6,5, 45мм, 5 портпари, 5 лаг, шема на завртки од 4,5 инчи, машински и сребрени. Тоа одговара на вашата 2006-2009 година Сузуки Гранд Витара. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 17 x 6,5 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машинско и сребро, се вклопува во 2006-2009 Suzuki Grand Vitara 17 x 6,5, 45 mm Offset, 5 портпари, 5 LUG, 4,5 инчи, шема на завртки, изработени и сребрени, направени од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нова стандардна замена на предната страна на возачот од надворешната решетка за капакот на браникот, се вклопува во 2004 година-
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нова стандардна замена на предната страна на возачот од надворешната решетка за капакот на браникот, се вклопува во 2004 година-

With a Serioand Unwavering Commitment to Providing Customers a Broad Range of High Quality Replacement Components, Equipment, and Parts to Repair and Accessorize Their Automobiles, Trucks, a

DEN 1550.40