• Ново
Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребро од искра, се вклопуваат во 2015 година- мини државен човек

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребро од искра, се вклопуваат во 2015 година- мини државен човек

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 17 х 7, 50мм, 5 двокреветни погледи, 5 лага, шема на завртки од 120мм, сите насликани сребро од искра. Тоа одговара на вашиот мини држач за 2015-2016 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 17 x 7 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребро од искра, одговара 2015-2016 година мини држач 17 x 7, 50мм офсет, 5 двокреветни погледи, 5 лагли, 120мм шема на завртки, сите насликани сребро од искра, направени од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Карактеристики

Производи во категоријата