• Ново
Каи 6. Преиспитано ОЕМ Алуминиумско тркало, сите насликани светло искра сребро, се вклопуваат во Киа Форте

Каи 6. Преиспитано ОЕМ Алуминиумско тркало, сите насликани светло искра сребро, се вклопуваат во Киа Форте

Buyers rating:
DEN 2239.68

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 16 x 6,5, 50мм офсет, 5 двокреветни погледи, 5 лаг, шема на завртки од 115мм, користи TPMS, сите насликани светлосни искра сребро. Тоа одговара на вашата 2017-2017 Киа Форте. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 16 x 6,5 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало од алуминиум, сите насликани светло искра сребро, Fits 2017-2017 Kia Forte 16 x 6,5, 50мм офсет, 5 двокреветни погледи, 5 lug, 115mm Bolt Model, употреба на TPMS, сите насликани светлосни искри сребро, Made на алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Карактеристики

Производи во категоријата