• Ново
Замена на новата економија Задна задник, се вклопува во 1993 година- Форд Ранџер

Замена на новата економија Задна задник, се вклопува во 1993 година- Форд Ранџер

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме нова заменска за замена на економијата, пламера. Тој е дизајниран да ја замени постојната задната врата. Тоа одговара на вашиот Ford Ranger од 1993-2005 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Замена на задната задната врата на новата економија, се вклопува во 1993-2005 година Форд Ранџер Фларесид, изработен од челик. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Карактеристики

Производи во категоријата