• Ново
Нова стандардна замена предниот патник на долниот дел на браникот, решетката за покривање на браникот, се вклопува во година- Пилот на Хонда

Нова стандардна замена предниот патник на долниот дел на браникот, решетката за покривање на браникот, се вклопува во година-

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

With a Serious and Unwavering Commitment to Providing Customers a Broad Range of High Quality Replacement Components, Equipment, and Parts to Repair and Accessorize Their Automobiles, Trucks, and Other Vehicles, We Are Offering a New Standard Replacement Passenger Side Front Lower Bumper Cover Grille, Без помош за паркирање, текстурирано црно. Тој е дизајниран да ја замени постојната решетка за капакот на браникот. Му одговара на вашиот пилот за Хонда 2016-2018 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи Нова стандардна замена на предниот дел на патничкиот дел од долниот дел на браникот, решетката за покривање на браникот, се вклопува во 2016-2018 година Хонда Пилот без асистенција на паркот, текстурирана црна, изработена од ABS термопластична. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Се вклопува во Изберете : 2016-2018 Хонда Пилот и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата