• Ново
Нов стандарден замена на предниот дел на возачот на предниот дел на возачот, одговара на 2012 година- Тојота Такома

Нов стандарден замена на предниот дел на возачот на предниот дел на возачот, одговара на 2012 година- Тојота Такома

Buyers rating:
DEN 9759.84

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме нов стандарден предниот дел на предниот браник на возачот за замена, мат- мат Црна, освен х-ранер. Тој е дизајниран да го замени постојниот крај на браникот. Тоа одговара на вашата 2012-2015 Toyota Tacoma. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи Нов стандарден замена на предниот возач на предниот дел на возачот, одговара на 2012-2015 Toyota Tacoma Matte-Black, го исклучува X-Runner, изработен од пластика. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Fits Select : 2013 Toyota Tacoma Double Cab 2014 Toyota Tacoma 2012 Toyota Tacoma Access Cab 2015 Toyota Tacoma Access Cab/TRD Pro и повеќе - Додадете го вашето возило на нашиот фит -додаток за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата