• Ново
Преиспитано тркало од алуминиумска алуминиум ОЕМ, машински темен метален јаглен, одговара 2014 година- Тојота Тундра 4WD

Преиспитано тркало од алуминиумска алуминиум ОЕМ, машински темен метален јаглен, одговара 2014 година- Тојота Тундра 4WD

Buyers rating:
DEN 671.20

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 20 x 8, 60мм, 6 Spoke, 5 Stud/Lug, 150mm BP машински темен метален јаглен. Тоа одговара на вашата 2014-2021 Toyota Tundra 4 WD. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 20 x 8 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машински темен метален јаглен, одговара 2014-2021 Тојота Тундра 4wd 20 x 8, 60мм офсет, 6 зборуваше, 5 студија/лаг, 150мм БП, изработен со темен метален метален јаглен, изработен од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Карактеристики

Производи во категоријата