• Ново
Нова панел за монтирање на решетки за замена на економијата, одговара на 1999 година- Форд Ф Супердујт

Нова панел за монтирање на решетки за замена на економијата, одговара на 1999 година- Форд Ф Супердујт

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, нудиме нов панел за монтирање на решетки за замена на економијата. Тој е дизајниран да го замени постојниот панел за монтинг на решетки. Тоа одговара на вашиот Ford F450 Super Duty од 1999-2004 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Панел за монтирање на решетки за замена на новата економија, се вклопува во 1999-2004 година Ford F450 Super Duty изработен од пластика. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Карактеристики

Производи во категоријата