• Ново
Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сребрена W машинска усна, вклопува во 1996 година- epип Чероки

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сребрена W машинска усна, вклопува во 1996 година- epип Чероки

Buyers rating:
DEN 1088.00

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 15 x 7, 5 портпари, 5 LUG, 4,5 инчи, шема на завртки, сребро со машинска усна. Тоа одговара на вашиот epип Чероки од 1996-1996 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 15 x 7 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сребрена w/машинска усна, вклопува 1996-1996 epип Чероки 15 x 7, 5 портпари, 5 лаг, 4,5 инчи шема на завртки, сребро со машинска усна, изработена од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Се вклопува во избор : 1997-2001 Jeep Wrangler / TJ 1996 Jeep Cherokee и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата