• Ново
Каи го преиспита ОЕМ задното алуминиумско тркало, AllL обоено сребро, Fits - Mercedes E350

Каи го преиспита ОЕМ задното алуминиумско тркало, AllL обоено сребро, Fits - Mercedes E350

Buyers rating:
DEN 479.52

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 18 x 9, 10 двојни портпари, 5 лагли, шема на завртки од 112мм, задно, All L насликано сребро. Тоа одговара на вашиот Mercedes E350 од 2007-2009 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 18 x 9 Преиспитано ОЕМ Задното алуминиумско тркало, All L обоено сребро, вклопува 2007-2009 Mercedes E350 18 x 9, 10 двојни портпароли, 5 LUG, 112m M BOLT PAMTER, заден, All L обоен сребро, изработено од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Карактеристики

Производи во категоријата