• Ново
Алуминиумска легура на алуминиум, преиспитано ОЕМ тркало, светло пушено Хиперсилвер целото лице, се вклопува - Доџ Дуранго

Алуминиумска легура на алуминиум, преиспитано ОЕМ тркало, светло пушено Хиперсилвер целото лице, се вклопува - Доџ Дуранго

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 20 x 8, 5 V портпари, 5 лагли, шема на завртки од 5 инчи, светло SMKD Hypersilver Full Face. Тоа одговара на вашиот Dodge Durango 2011-2014. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 20 x 8 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, светло пушено хиперсилвер цело лице, одговара на 2011-2014 Доџ Дуранго 20 x 8, 5 V портпари, 5 лаг, 5 инчи, шема на завртки, светло SMKD Hypersilver Full Face, направено од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Се вклопува во Изберете : 2013 Jeep Grand Cherokee 2011-2014 Dodge Durango и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фиксен додаток за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата