• Ново
Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машинско и искра сребро, се вклопува во 2007 година- Jeep Compass MK

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машинско и искра сребро, се вклопува во 2007 година- Jeep Compass MK

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 18 x 7, 5 портпари, 5 LUG, 4,5 инчи, шема на завртки, машински и искра сребро. Тоа одговара на вашиот Jeep Compass Mk 2007-2013 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 18 x 7 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машинско и искра сребро, се вклопува во 2007-2013 година Jeep Compass Mk 18 x 7, 5 портпароли, 5 LUG, 4,5 инчи, шема на завртки, машиниран и искра сребро, изработено од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Карактеристики

Производи во категоријата