• Ново
8. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, Хиперсилвер, се вклопува во 2011 година- Порше Каин

8. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, Хиперсилвер, се вклопува во 2011 година- Порше Каин

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 19 x 8,5, 5 двокреветни погледи, 5 лагли, шема на завртки од 130мм, Hypersilver. Тоа одговара на вашата 2011-2018 Порше Каин. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 19 x 8,5 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, Hypersilver, Fits 2011-2018 Porsche Cayenne 19 x 8,5, 5 двојни портпароли, 5 LUG, 130m M Bolt Model, Hypersilver, направен од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Карактеристики

Производи во категоријата