• Ново
Нов стандарден лагер за лево за замена на левата страна, одговара на 2009 година- Dodge RAM 1500

Нов стандарден лагер за лево за замена на левата страна, одговара на 2009 година- Dodge RAM 1500

Buyers rating:
DEN 241.60

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме нов стандарден лагер за странични странични странични страни за замена на возачот, 1500 серии. Тој е дизајниран да го замени постојниот лагер за Fender. Тоа одговара на вашиот Dodge RAM 1500 од 2009-2010 година. Проверете дали е сигурен дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. KAI Нова стандардна замена на предната страна на возачот на предниот возач, се вклопува во 2009-2010 Dodge RAM 1500 1500 серија, изработени од пластика. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Одговара Изберете : 2013-2018 RAM 1500 2009-2012 Dodge RAM 1500 2019-2020 RAM 1500 Classic и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата