• Ново
Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребро, вклопуваат 2008- Mitsubishi Lancer

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребро, вклопуваат 2008- Mitsubishi Lancer

Buyers rating:
DEN 5759.68

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 18 x 7, 46мм, 10 Spoke, 5 Lug, 4,5 инчи, шема на завртки, алтернативна лична карта 4250 B893, сите насликани сребро. Тоа одговара на вашиот 2008-2012 Mitsubishi Lancer. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 18 x 7 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребрени, одговара 2008-2012 година Митсубиши Ланкер 18 x 7, офсет од 46мм, 10 говор, 5 лаг, 4,5 инчен шема на завртки, алтернативна лична карта 4250b893, сите насликани сребрени, изработени од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Карактеристики

Производи во категоријата