• Ново
Каи 6. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани светли хиперсилвер, се вклопуваат - Volvo C70

Каи 6. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани светли хиперсилвер, се вклопуваат - Volvo C70

Buyers rating:
DEN 1287.84

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристики 16 x 6,5, Офсет во Велика Британија, 5 Spoke, 5 Stud/Lug, шема на завртки од 108мм, сите насликани светло хипер сребро. Тоа одговара на вашиот Volvo C70 од 1998-2000 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 16 x 6,5 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани светло хипер сребро, Fits 1998-2000 Volvo C70 16 X 6,5, Офсет во Велика Британија, 5 Spoke, 5 Lug, 108mm Bolt Model, сите насликани светло хипер сребро, направени од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Fits Изберете : 1998-2000 Volvo S70 1998-2000 Volvo V70 1998-2000 Volvo C70 и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата