• Ново
Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машинска прирабница светло сребро, се вклопува во 1987 година- epип Вагонеер

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машинска прирабница светло сребро, се вклопува во 1987 година- epип Вагонеер

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 15 x 7, Лејси Spoke, 5 lug, 4,5 инчен образец на завртки, машинска прирабница светло сребро. Тоа одговара на вашиот Jeep Wagoneer 1987-1990 (Midsize). Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 15 x 7 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машинска прирабница светло сребро, се вклопува во 1987-1990 epип Вагонер (средна големина) 15 x 7, Лејси зборуваше, 5 лаг, 4,5 инчен образец на завртки, машинска прирабница светло сребро, направено од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Одговара Изберете : 1987-1996 Jeep Cherokee 1987-1990 Jeep Wagoneer и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата