• Ново
Нова стандардна заграда за предни регистарски таблички за замена, одговара на 2005- Nissan Xterra

Нова стандардна заграда за предни регистарски таблички за замена, одговара на 2005- Nissan Xterra

Buyers rating:
DEN 7919.84

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, нудиме нов стандарден заграда за предните регистарски таблички за замена. Тој е дизајниран да ја замени постојната регистарска табличка BRKT. Тоа одговара на вашата 2005-2008 Nissan Xterra. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. KAI Нова стандардна заграда за предните регистарски таблички за замена, одговара на 2005-2008 Nissan Xterra изработена од полипропилен. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Се вклопува во Изберете : 2005-2008 Nissan Xterra и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата