• Ново
Нова економија за замена на предниот панел на долниот валент, одговара на експедицијата во 1999 година- Форд

Нова економија за замена на предниот панел на долниот валент, одговара на експедицијата во 1999 година- Форд

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

With a Serious and Unwavering Commitment to Providing Customers a Broad Range of High Quality Replacement Components, Equipment, and Parts to Repair and Accessorize Their Automobiles, Trucks, and Other Vehicles, We Are Offering a New Economy Replacement Valance, Front, 4 WD, Gray, Со дупки за ламби за магла, без дупки за кука за влечење. Тој е дизајниран да го замени постојниот панел за валанс. Тоа одговара на вашата експедиција во 1999-2002 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи Нова замена на економијата предниот панел на долниот валент, се вклопува во 1999-2002 Форд Експедиција Фронт, 4 WD, сива, со дупки за ламби за магла, без дупки за куки за влечење, изработени од полипропилен. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Карактеристики

Производи во категоријата