• Ново
10. Преиспитано ОЕМ Задното алуминиумско тркало, сите насликани темно јаглен металик мат чист, одговара - Тесла Тесла y

10. Преиспитано ОЕМ Задното алуминиумско тркало, сите насликани темно јаглен металик мат чист, одговара - Тесла Тесла y

Buyers rating:
DEN 639.84

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструиран ОЕМ заден алуминиумски алуминиумски тркало. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 21 x 10,5, 48мм офсет, 11 Spoke, 5 Stud/Lug 4,5 bp, сите насликани темно јаглен металик мат чист. Тоа одговара на вашата 2020-2020 година Tesla Tesla Y. Проверете дали е сигурен дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 21 x 10,5 Преиспитано ОЕМ Задното алуминиумско тркало, сите насликани темно јаглен металик мат чист, одговара на 2020-2020 Tesla Tesla y 21 x 10,5, 48mm офсет, 11 Spoke, 5 Stud/Lug 4,5 bp, сите насликани темни јаглен металик мат , Направено од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Карактеристики

Производи во категоријата