• Ново
17.75 42.25 18 Блекгреј Ја Врати Масичката За Кафе Со Изглед На Дрво

17.75 42.25 18 Блекгреј Ја Врати Масичката За Кафе Со Изглед На Дрво

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

221-4512822770239 17.75" х 42.25" х 18 " Блекгреј Ја Врати Масичката За Кафе Со Дрвен Изглед Homeroots.co Направено Во Тајван.Покажете го вашиот вкус со оваа прекрасна масичка, истовремено разубавувајќи ја вашата соба во исто време. Има современ дизајн кој дефинитивно ќе му даде здив на свежина на вашиот ентериер и ќе зрачи со луксуз. Да не зборуваме за тоа колку е очигледно добро направено. Оваа прекрасна масичка за кафе е умешно направена од висококвалитетна честичка, ламинат и МДФ. Покрај тоа, тој е неверојатно разноврсен и има и шупливо јадро. Можете да го соберете во секоја соба од вашиот дом. Тоа е фантастично за правење на местото поживо. Исто така е многу практично покрај тоа што се истакнува со својот изглед. Што се однесува до мерењата, тие се 18' за висина, 17,75' за ширина и 42,25' за длабочина, и тежи 41 фунта. Оваа долготрајна и цврста масичка дефинитивно ќе ги сврти главите на вашите гости. Модел Бр : 221-4512822770239. Производител : Homeroots.co. Направени Во Тајван. 17.75" х 42.25" х 18 " Блекгреј Ја Врати Масичката За Кафе Со Изглед На Дрво. Дневна Соба. Честички Одбор, Шупливи-Јадро, Ламинат, Мдф. Димензија на производот : 42, 25х17, 75х18.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бјанка Орев Фурнир Чај Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бјанка Орев Фурнир Чај Маса

Масата За Чај Од Фурнир Од Орев Бјанка Од Армен Лајвинг е уникатен дизајн кој нуди најголем квалитет за �

DEN 2.33