• Ново
Бјанка Орев Фурнир Чај Маса

Бјанка Орев Фурнир Чај Маса

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Масата За Чај Од Фурнир Од Орев Бјанка Од Армен Лајвинг е уникатен дизајн кој нуди најголем квалитет за нашите клиенти и вашиот дом. Ставете топла шолја кафе, вашата омилена книга, па дури и украсен или украсен акцент - оваа табела може да одговара на сите ваши потреби. Оваа масичка за чај стои на врвот на долг врат и потпорна основа за маса во форма на v-овој дизајн е направен за да леле! Богатото зрно дрво ќе додаде впечатлив елемент во вашиот дом и станбена површина. Димензии на производот : 19"W x 19"d x 19"H ПРОИЗВОД ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА - оваа ставка е совршена за прикажување украсни додатоци, поставување лаптопи и далечински управувачи или поставување книги и списанија на една централна локација - генерално ви дава одлично место за чување предмети. ЛЕСЕН ЗА ОДРЖУВАЊЕ-никогаш нема да морате да нагласувате за секојдневното носење и кинење со оваа табела, висококвалитетните материјали можат да издржат груб третман. Никогаш не грижете се ниту за дамки, ниту за излевање, оваа маса е едноставна за чистење и лесна за одржување - само избришете ја чиста и ќе завршите. ЦВРСТИ И ИЗДРЖЛИВИ-висококвалитетните материјали што се користат за изработка на оваа маса обезбедуваат цврста и силна маса, која е направена да биде екстра стабилна и цврста за да ви овозможи долгогодишно уживање!. БЕЗ ПРОБЛЕМИ СО СКЛОПУВАЊЕ - Не Барајте повеќе убав, функционален и лесен за составување мебел за вашиот дом. Ова парче мебел бара склопување и доаѓа со јасни и концизни чекор по чекор инструкции што го прават поставувањето ветре!. СТОЕЈЌИ ЗАД НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ-Армен Лајв стои зад сите продадени производи и со задоволство им нуди на нашите клиенти 1-годишна ограничена гаранција на производителот за сите артикли. Нашите производи се направени од висококвалитетни материјали кои ќе траат уште многу години.

Карактеристики

Производи во категоријата