• Ново
Селма Дрво И Метална Масичка За Кафе Во Финиш На Тутун

Селма Дрво И Метална Масичка За Кафе Во Финиш На Тутун

Buyers rating:
DEN 2559.84

Износ

Чистите линии и преодниот изглед На масичката Селма Ја прават идеален додаток на секоја дневна соба или дувло. Оваа правоаголна повремена маса има дрвена основа, врв и престилка со жлебови со уникатни "исечени агли" во богата завршница за тутун. Врвот на масата е нагласен со суптилно аголни метални потпорни нозе. Додадете допир на модерна елеганција и стил во секој простор за седење со оваа уникатна масичка за кафе. Правоаголна Дрвена Маса Со Исечени Агли. Дрвени Жлеб Престилка. Отворен Оддел со Дрвена Основа. Метални Поддржува.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бјанка Орев Фурнир Чај Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бјанка Орев Фурнир Чај Маса

Масата За Чај Од Фурнир Од Орев Бјанка Од Армен Лајвинг е уникатен дизајн кој нуди најголем квалитет за �

DEN 2.33