• Ново
Вокер Едисон 42 Багрем Дрво Шеврон Кафе Маса-Браун

Вокер Едисон 42 Багрем Дрво Шеврон Кафе Маса-Браун

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

42 " Масичка За Кафе Од Багрем Шеврон - Кафеава со конструкција од дрво од багрем, оваа масичка за двор е совршена за секој надворешен простор, без разлика дали е во вашиот двор или на вашата палуба, двор или трем. Во обоена завршница со шеврон дизајнирана маса за модерен и преоден стил. Спарете се покрај вашите столчиња на отворено или сакате седиште за да уживате во кафе, чај или топло какао со пријател за време на викендите. Ќе ви се допадне едноставната coffeeетика што оваа масичка ќе ја додаде во вашиот надворешен простор за живеење. Со цврста конструкција од дрво од багрем, совршена за надворешна употреба во обоен финиш со столови на отворено или љубовно седиште во вашиот двор, двор, палуба или трем преоден и модерен дизајн за современи и во тренд стилови подготвени за склопување со чекор-по-чекор инструкции-Боја : Кафеава-Материјал : Цврсто Дрво Од Багрем-Тежина На Производот : 17 - Висина На Производот : 18 - Должина На Производот : 42 - ширина на производот (длабочина) : 12 со цврста конструкција од дрво од багрем, совршена за надворешна употреба. Во обоена завршница. Спарете со надворешни столови или љубовно седиште. Поставете во вашиот двор, двор, палуба или трем. Во преоден и модерен дизајн за современ и во тренд стил. Бродови подготвени за склопување со чекор-по-чекор инструкции.

Карактеристики

Производи во категоријата