• Ново
Ферибот Масичка За Кафе Цврсто Тиково Дрво 23.6 Масички За Кафе

Ферибот Масичка За Кафе Цврсто Тиково Дрво 23.6 Масички За Кафе

Buyers rating:
DEN 1759.84

Износ

Оваа впечатлива дрвена масичка за кафе, која има цврста основа од тиково во уникатен дизајн, зрачи со рустикален шарм и е вистинско привлекување очи. Масата е изработена од силно калено стакло, на кое можете да ги ставите вашите пијалоци, вазни, чинии со овошје или украси. Може да се користи и како табела. Масичката е целосно рачно изработена и изработката додава на нејзиниот спектакуларен ретро и природен стил. Важна забелешка : бидејќи дрвото е природен производ, боите, шаблоните и облиците на зрната варираат од парче до парче, правејќи ја секоја наша масичка уникатна и различна од следната; испораката е случајна.Боја : Кафеав Материјал : цврста основа од тиково + калено стакло големина на маса од стакло : 23,6 "х 0,3" (Дијам. х Т) големина На Дрвена основа : 19,7 "х 15,7" (Дијам. х) Целосно рачно изработени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бјанка Орев Фурнир Чај Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бјанка Орев Фурнир Чај Маса

Масата За Чај Од Фурнир Од Орев Бјанка Од Армен Лајвинг е уникатен дизајн кој нуди најголем квалитет за �

DEN 2.33