• Ново
Бетел Парк Кафе Табела Графит Сиво Кафеава

Бетел Парк Кафе Табела Графит Сиво Кафеава

Buyers rating:
DEN 3519.84

Износ

Смрека вашиот ентериер со елегантен И стилски Бетел Парк Колекција Од Јосемит Дома Декор. Одликувајќи се со убава комбинација на стил и корисност, ова парче е одличен начин да додадете функционален раб на вашиот декор. Одликувајќи се со цврсти полици за махагони кои нудат атрактивен начин да ги прикажете вашите предмети за украсување на домот за волшебен дисплеј. Секоја полица е прикачена со метална навртка за навртки кои се обоени во сива боја, дизајнот вклучува вештачки раб во живо што му дава на парчето рустикална привлечност. Изградбата на нокдаун додава удобен елемент на лесно склопување и дефект. Оваа колекција рустикална индустриска привлечност ќе ви даде храбар изглед за вашиот животен простор. Бетел Парк Кафе Табела Графит Сива/ Кафеава.

Карактеристики

Производи во категоријата