• Ново
Модерна масичка за гнездење, црна метална рамка со мермерна боја топ-31,5

Модерна масичка за гнездење, црна метална рамка со мермерна боја топ-31,5

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Вкупна Големина : L31 ,5"x W31, 5"x H18"(Голем) & L23, 5"x W23, 5" x H13" (Мал)Пакет : 1st/Ctn, 1 Сет = Голем 1pc +Мал 1pcpackage Големина : L36.22" x W36.22" x H4.72"Тежина На Производот : 35.27 Lbs Package Тежина : 39.68 Lbs Weight Капацитет : 220 Фунти. Име на производ : Масичка За Кафе Боја На Производот : Црна Рамка+мермерна маса за боја материјал : маса : Дрвена Рамка : Дебелина На Метал : 1,8 См Потребно е склопување на маса : 20 дополнителни Алатки : вклучени сите алатки Гаранција на производот : една годишна забелешка : Предметите може малку да се разликуваат од фотографијата во однос на бојата поради осветлувањето за време на фотографирањето или екранот на мониторот. Карактеристики : Масичка, семеен мебел кој се населува во дневната соба. Совршен и за возрасни и за деца да го користат под различна околина. Два Комплети Тркалезни Маси Се Вклопуваат речиси насекаде и се прилагодуваат во различни позиции метална долна рамка и дрвен врв, и лесно е да се движите наоколу и дома. Дрвена Површина, нетоксична и мазна, удобна е за допир . Дрвената табла со врвен квалитет го олеснува чистењето. Сјајна завршна табла-Водоотпорна И валкана и неверојатна за допир. Заокружете ја тркалезната површина и научната конструкција со метална рамка - може да си дозволи списанија, пијалоци или закуски, но зафаќа мали површини. Сетови За Масичка за кафе, Две маси ги задоволуваат вашите различни потреби. Дизајнот со отворена основа ви дава повеќе простор. Лесно 20-минутно склопување.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бјанка Орев Фурнир Чај Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бјанка Орев Фурнир Чај Маса

Масата За Чај Од Фурнир Од Орев Бјанка Од Армен Лајвинг е уникатен дизајн кој нуди најголем квалитет за �

DEN 2.33