• Ново
Акме Женевиев Кафе Маса Во Ретро Кафеава Топ Жито Кожа

Акме Женевиев Кафе Маса Во Ретро Кафеава Топ Жито Кожа

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Масичката За Кафе Женевиев ќе додаде современ допир во секоја просторија во вашиот дом. Оваа брилијантна правоаголна повремена маса прикажува карактеристичен стил за интригантен изглед. Прекрасната коктел маса се одликува со уникатен ретро кафеав врв од кожа од жито на цврста метална основа за санки. Оваа згодна маса е дополнително нагласена со вграден држач за списанија и весници. Оваа прекрасна табела со акцент ќе го модернизира секој простор што ќе го поставите. Акме Женевиев Кафе Маса Во Ретро Кафеава Врвот Жито Кожа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бјанка Орев Фурнир Чај Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бјанка Орев Фурнир Чај Маса

Масата За Чај Од Фурнир Од Орев Бјанка Од Армен Лајвинг е уникатен дизајн кој нуди најголем квалитет за �

DEN 2.33