• Ново
Меридијан Мебел Паладиум Текстура Метална Масичка Во Злато

Меридијан Мебел Паладиум Текстура Метална Масичка Во Злато

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Елегантна И привлечна, прекрасната Златна Масичка За Паладиум Од Мебел Од Меридијан е совршен додаток на секој простор.Карактеристики : Богата Златна Текстура Метална Завршна Обработка Црна Метална Основа Современи Дизајнспецификации : Димензии На Производот : 32" W x 32" D x 16.5 " Hproduct Тежина : 63 lbssassamble Потребни : Без Меридијан Мебел Паладиум Текстура Метална Масичка За Кафе Во Злато.

Карактеристики

Производи во категоријата