• Ново
Денот На вљубените Декорација Плетена Ткаенина Табела Знаме Маса Крпа Маса Декорација

Денот На вљубените Декорација Плетена Ткаенина Табела Знаме Маса Крпа Маса Декорација

Buyers rating:
DEN 1599.84

Износ

Декорација На денот На вљубените Плетена Ткаенина Знаме На Маса Крпа Декорација На Масата Опис : совршената декорација На Денот на Вљубените може да се постави на масата за да ја направите вашата атмосфера повеќе .Декоративен Стил, Совршена декорација на масата за сезоната на Денот на Вљубените. Шарен и нежен тркач на маса со изглед на игла, за прикажување за секоја празнична пригода или настан.Квалитет и Издржливост,Машина За Перење (Нежно Перење). материјал. И има и издржлива структура.Дефинитивно ќе додаде убавина на декорацијата на масата На денот на Вљубените.Облечете кој било врв на маса за празникот На денот на Вљубените со овој прекрасен тркач на маса. до вашиот дом за да додадете гламур и амбиент. Живеат во стил! Материјал : Лен Големина : 30x182cm содржат : 1pc чаршав Сезонски и празничен. Безбедно, лесно и забавно. Добар предмет за секое семејство. Најдобар подарок. Обезбедување на квалитет, ве молиме бидете сигурни да купите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бјанка Орев Фурнир Чај Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бјанка Орев Фурнир Чај Маса

Масата За Чај Од Фурнир Од Орев Бјанка Од Армен Лајвинг е уникатен дизајн кој нуди најголем квалитет за �

DEN 2.33