• Ново
Саудиски Центар Кафе Маса, Шампањ Даб Заврши

Саудиски Центар Кафе Маса, Шампањ Даб Заврши

Buyers rating:
DEN 2447.84

Износ

Создавањето прекрасен центар во вашата дневна соба никогаш не било полесно. Дајте му на вашиот дом стилот по кој копнееше кога ќе го додадете шармантниот убав изглед на оваа дрвена и метална масичка од колекцијата Центар Сити. Оваа масичка за кафе во дневната соба со полица нуди пространа горна површина која ви ја обезбедува просторијата што ви е потребна за складирање и прикажување предмети како далечинскиот управувач НА ТЕЛЕВИЗОРОТ, купишта списанија, украсни растенија и секако вашата шолја кафе. Тоа дури прави одлично место за да ги кренете нозете нагоре. Долната отворена полица има перфорирана метална конструкција за дополнителен допир на стил и нуди голема површина за дополнително складирање и прикажување на предмети како книги и ситници. Атрактивна од секој агол, оваа метална и дрвена масичка за кафе е завршена од сите страни, така што може да се постави буквално насекаде во вашиот дом. Завршено Во Даб Од Шампањ со издржлива, сатенска метална рамка, оваа прекрасна масичка за кафе со складирање е се што и треба на вашата дневна соба и многу повеќе. Отворете полици за складирање и прикажување. Долната полица има перфорирана метална конструкција. Завршено од сите страни за разноврсна поставеност насекаде во вашиот дом. СПЕЦИФИКАЦИИ : Собрани Димензии - W : 20.866 x L : 36.85 x H : 18.504 ФИНИШ : единицата доаѓа завршена во Дабот Од Шампањ На Саудер?. Испорачано директно до вашата врата со мала услуга за испорака на парцели, како што се; УПС или Федекс. Ова ќе биде бесконтактна испорака.

Карактеристики

Производи во категоријата