• Ново
Погодност Концепти Дијамант Метал Кафе Маса

Погодност Концепти Дијамант Метал Кафе Маса

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Модата ја исполнува функцијата Со Дијамантската Метална Масичка со Практични Концепти. Се одликува со традиционален современ стил кој ќе го освежи вашиот домашен декор . Неговиот уникатен дизајн на дијамантска страна, два дијаманти од секоја страна, носи доволно талент како што подразбира неговото име. Оваа двостепена единица е доволно изобилна за да ги угости сите ваши пријатели и роднини за шолја кафе. Полиците се изработени од честички и завршени со богата меламинска хартија, што ја прави оваа ставка издржлива и лесно одржување. Неговата цврста рамка е дизајнирана од метал обложен со прав. Поставена во вашата дневна соба, домашна работна соба или дувло, нејзината разноврсност е бесконечна. Достапно во повеќе завршетоци. Уживајте во неговото едноставно склопување во 3 чекори! Спарете го ова мултифункционално парче со дополнителни предмети од Колекцијата Дијаманти по Практични Концепти. Секој продаден одделно. Карактеристики : Се Одликува со традиционален современ стил. Честички одбор/меламин хартија/прашок обложени метал. Мултифункционална маса со уникатен дизајн на дијамантска страна. Потребни се само 3 чекори за склопување!. (Л) 42 во. x (W) 17 во. х (Ж) 17 во.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бјанка Орев Фурнир Чај Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бјанка Орев Фурнир Чај Маса

Масата За Чај Од Фурнир Од Орев Бјанка Од Армен Лајвинг е уникатен дизајн кој нуди најголем квалитет за �

DEN 2.33