• Ново
Бакстон Студио Лауро Модерна И Современа Тркалезна Орев Дрво И Метална Масичка За Кафе Со Двобојни Црни И Златни Нозе

Бакстон Студио Лауро Модерна И Современа Тркалезна Орев Дрво И Метална Масичка За Кафе Со Двобојни Црни И Златни Нозе

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Беспрекорна мешавина од луксузни елементи ја прави масичката лауро неверојатен додаток на секоја дневна соба или спална соба. Изграден од цврст метал, лауро има божествена маса од дрво ОД МДФ што ја прикажува природната убавина на зрната од дрво. Масата е обвиткана во впечатлива златна завршена рамка која обезбедува чувство на хармонија меѓу двобојните црни и златни тонови на нозете на масата. Користете го ова прекрасно парче како масичка или крајна маса. Масичката за кафе Лауро е направена Во Кина и бара склопување. Димензии : 17.7" Висок х 24" Широк х 24" Длабоко; Нозе : 16.75" Висока Модерна и современа масичка за кафе; железна метална рамка; орев кафеава завршена маса од дрво од мдф; црна и златна завршница.

Карактеристики

Производи во категоријата