• Ново
Саудер Метро Штука Масичка, Замаглен Брест Заврши

Саудер Метро Штука Масичка, Замаглен Брест Заврши

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Ниту една дневна соба не е комплетна без стилски централен дел. Додадете допир на индустриски стил и дизајн во вашата дневна соба со оваа стаклена масичка од колекцијата Метро штука. Оваа модерна масичка за кафе нуди пространа горна површина за предмети како списанија, украсни нокти, подлоги и топла шолја кафе. Врвот се одликува со безбедносно калено, црно стакло со свилен екран за дополнителен допир на стил. Масичката за кафе со метална рамка има и отворена полица за удобно чување предмети како книги, далечински управувачи и организирање корпи. Долната полица има поделени полици за уште повеќе опции за складирање. Оваа масичка за кафе со складирање има метална рамка обложена со прав за зголемена издржливост. Привлечно од секој агол, завршено е од сите страни за разноврсно поставување низ секоја просторија во вашиот дом. Заврши во Замаглен Брест?, оваа атрактивна масичка за кафе од метал и дрво е токму она што недостасува во вашата дневна соба. Безбедносен, црн стаклен врв со свилен екран за да бидете безбедни вие и вашето семејство. Отворете полици за складирање и прикажување на вашиот омилен дом г?кор. Долната полица има поделено складирање. СПЕЦИФИКАЦИИ : Собрани Димензии - W : 19.685 x L : 43.307 x H : 15.945 ФИНИШ : единицата доаѓа завршена во Замаглениот Брест на Саудер?. Испорачано директно до вашата врата со мала услуга за испорака на парцели, како што се; УПС или Федекс. Ова ќе биде бесконтактна испорака.

Карактеристики

Производи во категоријата