• Ново
Пустински Полиња Магнолија Метал Х-Рамка Масичка, Камен Сива

Пустински Полиња Магнолија Метал Х-Рамка Масичка, Камен Сива

Buyers rating:
DEN 2239.84

Износ

Пустинските Полиња Магнолија Метал Х-Рамка Масичката За Кафе е идеално место за украсување и чување на вашите списанија, книги и сукуленти. Создавајќи урбан индустриски елемент во вашата дневна соба, оваа масичка има ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МДФ, дизајн на ламинат и метални страни во форма на х со метални хардверски агли за дополнителен стил. Покажете го вашиот цветен аранжман на масата со вашите списанија и книги на долната полица. Ќе ви се допадне да ја имате оваа стилска пустинска Полиња магнолија метал х-рамка бела дабова масичка пред каучот во вашата дневна соба за рустикален елемент. Пустински Полиња Магнолија Метал Х-Рамка Масичка, Камен Сива : Рустикален, урбан индустриски стил со метални акцент х-облик страни. Прикажува метални држачи на секој агол за стилски акцент. Бродови подготвени за склопување со чекор-по-чекор инструкции. Собрани димензии : 18" H x 40" L x 22 " W. трајните ламинати се применуваат под притисок на сертифициран МДФ за максимална конзистентност и вредност. Изграден од висококвалитетен МДФ и премиум 65-жито ламинат со Шаблони На Трулиф. Забелешка за композитно дрво од дрво или инженерско дрво : Често се нарекува "МДФ", што значи лесонит со средна густина," овој вид композит од дрво е направен од компресирани дрвени влакна и има неколку придобивки, вклучувајќи достапност, конзистентност и отпорност на искривување или гниење со текот на времето.

Карактеристики

Производи во категоријата