• Ново
Рустикална Масичка За Кафе Со Фиоки, Дрвена Масичка За Кафе Мебел За Дневна Соба, Коктел Маса За Складирање-Опремена Трпеза, Природна

Рустикална Масичка За Кафе Со Фиоки, Дрвена Масичка За Кафе Мебел За Дневна Соба, Коктел Маса За Складирање-Опремена Трпеза,

Buyers rating:
DEN 1103.84

Износ

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте.Рустикален Шарм : централната маса има природна боја на дрво што носи рустикален и антички за подобрување наesиката на вашиот простор за живеење.Доволно Простор За Складирање : вашите книги и списанија можат да се чуваат во голема отворена полица. фиоките им помагаат на предмети како далечински управувачи, списанија, жици или контролери.- Систем За Поддршка на должност : оваа правоаголна масичка за кафе е изградена од рубрвуд и е поддржана од четири прави нозе што можат да соберат до 220 килограми., обезбедување стабилност. Дури и многу висок магацинот на кутии не би премногу за овој мебел.Внимателен Дизајн : фиоките од легура на цинк лесно се отвораат и затвораат, додека металните слајдови овозможуваат ултра непречено движење.Чајна Маса Информации : Вкупни Димензии : 37 "W x 22.75" D x 20 " H, Капацитет На Тежина : 220 фунти. (севкупно), 33 килограми. (фиока). потребно е семрежје. Рустикална Масичка За Кафе Со Фиоки, Дрвена Масичка За Кафе Од 2 Нивоа Мебел За Дневна Соба,Коктел Маса За Складирање-Опремена Трпеза, Природна.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бјанка Орев Фурнир Чај Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бјанка Орев Фурнир Чај Маса

Масата За Чај Од Фурнир Од Орев Бјанка Од Армен Лајвинг е уникатен дизајн кој нуди најголем квалитет за �

DEN 2.33