• Ново
Вестин Отворено 35 Адирондак Кафе Маса За Двор Двор УВ Временски Отпорни HDPE Пластика, Сива

Вестин Отворено 35 Адирондак Кафе Маса За Двор Двор УВ Временски Отпорни HDPE Пластика, Сива

Buyers rating:
DEN 1199.84

Износ

Покажете ги вашите омилени парчиња декор со оваа прекрасно конструирана масичка за кафе на отворено. Изграден од издржливи еколошки материјали кои сигурно ќе траат многу години на употреба. Користете го Во Затворени Простории во вашата дневна соба, спална соба или на Отворено пред вашиот омилен стол. Задолжително за секој дом! Направено со цврста рециклирана пластика и еколошки материјали. Времето & УВ Отпорни. Цврста, Тешка Конструкција за долготрајна употреба. Лесно за чистење и Бара Минимално Одржување. Внатрешна И Надворешна Употреба. Потребно Е Едноставно Склопување.

Карактеристики

Производи во категоријата