• Ново
Мартин Свенсон Дома Вентура Масичка, Греј

Мартин Свенсон Дома Вентура Масичка, Греј

Buyers rating:
DEN 4477.60

Износ

Масичката Вентура Е прекрасна секојдневна маса во стилот на фарма со рустикален допир. Оваа масичка за кафе е завршена Во Античка бела, Еспресо или Сива завршница. Грубо исечени траги од пила и вознемирувачки се додаваат во цврстата конструкција Од Борово дрво Во Нов Зеланд дајте му уникатен рустикален изглед. Дополнителни детали вклучуваат меки заоблени агли на врвот со нозе во облик На Л. Собрани димензии на производот : 48 "W x 26" D x 18 " H. материјали За Производи : Цврсто дрво-Бор Од Нов Зеланд. Лесно за составување. Произведено во Виетнам. Заврши : Сиво. Изграден од цврсто дрво-Нов Зеланд Бор. Деталните траги од груба исечена пила му го даваат тој рустикален изглед. Меки заоблени агли со нозе во Форма На Буквата л. Совршено се вклопува во фарма, рустикален или декор на куќа. Лесно склопување. Димензии на производот : 48 "W x 26" d x 18 " H.

Карактеристики

Производи во категоријата