• Ново
Мерлин Средината На Векот Модерен Двобоен Орев И Бело Заврши 2-Фиока Дрво Масичка За Кафе

Мерлин Средината На Векот Модерен Двобоен Орев И Бело Заврши 2-Фиока Дрво Масичка За Кафе

Buyers rating:
DEN 1599.84

Износ

Мерлин Средината На Векот Модерен Двобоен Орев и Бела Завршена Форма На Масичка За Кафе Од Дрво Со 2 Фиоки ја исполнува функцијата во масичката Мерлин. Фиоките од двете страни обезбедуваат складирање на далечински управувачи, прирачници и многу повеќе. Отворените полици обезбедуваат простор за прикажување на вашите омилени книги и списанија. Неговиот двобоен орев и бела завршница даваат кул ретро изглед, додека аголните нозе создаваат шик профил. Масичката Мерлин е направена Во Малезија и бара склопување. Спецификации : Конструирано од гумено дрво, инженерско дрво и пвцтво-тон орев кафеава и бела завршна обработка две (2) Фиоки и две (2) Полицисребрени Рачки со заплеткани Нозе Димензии : 31,5 W x 23,62 D x 16,54 H во. Изграден од гумено дрво. Орев и бела завршница. 2 фиоки за складирање и отворени полици. Модерен дизајн од средината на векот.

Карактеристики

Производи во категоријата