• Ново
Акме Беџ Тркалезна Масичка Во Мермер И Црн Никел

Акме Беџ Тркалезна Масичка Во Мермер И Црн Никел

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Масичката За Кафе Современиот дизајн ќе обезбеди неверојатен изглед на вашиот домашен декор. Тоа е црна завршница на никел совршено се вклопува со мермерниот врв. Мермерот обезбедува силна поддршка за држење храна и пијалоци, додека правите метални нозе со дизајн на попречна шипка Во Форма На Х обезбедуваат стабилност. Совршен за дополнување на секој стил тоа ќе биде одличен додаток во вашата соба. Повремени Маси. Мермер Врвот. Тркалезна Масичка. Метална Рамка. Метал" Х " Форма База. Црна Завршница.

Карактеристики

Производи во категоријата