• Ново
321-011-Елен Дома-Живеење На Работ Масичка

321-011-Елен Дома-Живеење На Работ Масичка

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Елк Дома-321-011-Колекција : Живеење На Работ, Материјал : Железо, Завршна Боја : Црна, Ширина : 50", Висина : 21", Основен Тип : Трепет, Тежина : 121,66 фунти, Биро : Правоаголна коктел маса. Рустикален средно кафеав завршен врв. " Жив Раб " страни. Црн метал" Х " рамка нозе.,- Живеење На Работ - 26 Инчен Масичка Димензии : 50 L x 26w x 21h во. Багрем дрво врвот со жив раб. Метална рамка во форма на х. Природно дрво заврши. Црна метална завршница.

Карактеристики

Производи во категоријата