• Ново
Вестон Насловна Либи Копче Тафтувана Перница Отоманската Масичка Со Хром Метал Директно База, Светло Сива Лен

Вестон Насловна Либи Копче Тафтувана Перница Отоманската Масичка Со Хром Метал Директно База, Светло Сива Лен

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Лен-тапациран Вестон Дома Либи Копче Тафтувана Перница Ткаенина Масичка Отоманската Со Директно база осигурувачи класичен и современ дизајн елементи. Копче-тафтување и каблирање околу периметарот му даваат на парчето изглед на безвременска софистицираност, а елегантната, ажурна рамка со метална завршница додава инјекција на модерноста. Овој отоман има разноврсна двобојна палета која ќе работи со широк спектар на шеми на бои и избор на декор. И, има цврст дизајн и капацитет за тежина од 200 килограми, така што можете да го користите за дополнително седење по потреба. Димензии : 38 W x 38 D x 19h во. Ленен тапацир. Копче-тафтуван врв. Метална метална рамка. Вашиот избор на достапни опции за боја. Ажур, кутија база.

Карактеристики

Производи во категоријата