• Ново
Основни Работи За домаќинството Висок Бел Метал И Фау Дрво Троседот Конзола Масичка Со Крајбрежен Даб Ламинат Врвот

Основни Работи За домаќинството Висок Бел Метал И Фау Дрво Троседот Конзола Масичка Со Крајбрежен Даб Ламинат Врвот

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Оваа атрактивна модерна индустриска маса за софа за ДОМАЌИНСТВО нуди практичен простор за складирање и прикажување со тенок профил што може да се вклопи речиси насекаде. Користете го како троседна маса или конзола за да ги одржувате основните предмети достапни или ставете ги во влезот или ходникот за да прикажете украсни парчиња, држете повици за клучеви и други ситници и многу повеќе. Нема ограничување за тоа како можете да ја користите оваа паметна и шик маса во вашиот дом. Табелата има минималистичка бела челична рамка и врвот на масата од вештачко дрво. Врвот на масата е изработен од висококвалитетно инженерско дрво со мазна површинска ламинатна надворешна завршница за да му го позајми изгледот на вистинско цврсто дрво. Инженерското дрво значи дека масата е лесна, но сепак цврста и издржлива. Ламинатот е исто така полесен за чистење; едноставно избришете го со влажна крпа. Мешавината од метал и вештачко дрво на масата и дава трендовски индустриски стил, додека сепак е доволно неутрална и класична за да биде во мода во годините што доаѓаат. Тенката челична рамка на масата има нозе што се вкрстуваат на подот за да додадат стабилност и визуелно интересен дизајн. Отворената рамка помага да се одржи јасна линија на видот и не придонесува за преполн, огромен изглед, што е особено добро во ходниците и другите мали простори. Оваа софа маса е лесна за составување и е подготвена за склопување. Ова парче се координира со други предмети во основните Работи За Домаќинството џејмстаун линија. Оваа шик индустриска троседна маса е совршена за секој простор или стил на декор. Со челична рамка и атрактивен, минималистички модерен дизајн. Користете како троседна маса, влезна маса, конзола или во кој било простор каде што е потребна тенка маса. Едноставната бела метална рамка и горниот дел од масата од вештачко дрво ја одржуваат оваа маса издржлива и лесна. Мерки 29.5 "H x 44.1" W x 15.35 "D, табела врвот : 44.1 "x 15.35".

Карактеристики

Производи во категоријата

Бјанка Орев Фурнир Чај Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бјанка Орев Фурнир Чај Маса

Масата За Чај Од Фурнир Од Орев Бјанка Од Армен Лајвинг е уникатен дизајн кој нуди најголем квалитет за �

DEN 2.33