• Ново
Смокинг Современа 42 Тркалезно Дрво И Метална Масичка За Кафе

Смокинг Современа 42 Тркалезно Дрво И Метална Масичка За Кафе

Buyers rating:
DEN 1599.84

Износ

Нашата Современа Масичка За Кафе Со Смокинг е добро изработена тркалезна масичка која разумно комбинира сива Дрвена маса со метална основа конфигурирана во симетрична шема. Парчето има прилагодлива личност и може да се вклопи во повеќекратен домашен декор од модерен и современ стил до индустриски стил, Колекцијата Смокинг може да се вклопи токму во. Тоа е рамномерно и беспрекорно геометриските форми им даваат на вашите соби трендовски, елегантен изглед. Користете Ја Повремената Маса За Смокинг за да ги направите вашите соби стилски и софистицирани или Како Мултифункционална Маса за да ја ставите шолјата кафе или коктел додека се релаксирате. Смокинг Современи 42" Тркалезно Дрво И Метална Масичка За Кафе.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бјанка Орев Фурнир Чај Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бјанка Орев Фурнир Чај Маса

Масата За Чај Од Фурнир Од Орев Бјанка Од Армен Лајвинг е уникатен дизајн кој нуди најголем квалитет за �

DEN 2.33