• Ново
Нова економија замена на предниот браник за обликување на решетки, се вклопува во 2014 година- Jeep Cherokee

Нова економија замена на предниот браник за обликување на решетки, се вклопува во 2014 година- Jeep Cherokee

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме нова обликување на решетката за преклопување на предниот дел на браник, обликување на опкружувачки тип, тип на опкружување, опкружувачки тип , Текстурирани темно сиви, спортски/географски модели. Тој е дизајниран да ја замени постојната решетка за покритие на BMP MLD. Тоа одговара на вашиот epип Чероки 2014-2018. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи Нова економија замена на предниот браник за обликување на решетки, се вклопува во 2014-2018 Jeep Cherokee Type Type, текстурирани темни сиви, модели на спорт/географска ширина, изработени од олефински термопластичен еластомер. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Се вклопува во Изберете : 2014-2018 Jeep Cherokee Latitude и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата