• Ново
Нов стандарден замена пред десното Fender Splash Shield, Fits 2006- Infiniti M35

Нов стандарден замена пред десното Fender Splash Shield, Fits 2006- Infiniti M35

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме нов стандард за замена на патнички странични странични странични странични странични странични странични странични страни. Тој е дизајниран да го замени постојниот штит за прскање на Fender Splash. Тоа одговара на вашиот 2006-2007 Infiniti M35. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи Нова стандардна замена на предниот дел на патничкиот, Fender Splash Shield, одговара на 2006-2007 Infiniti M35 направен од полипропилен. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Карактеристики

Производи во категоријата