• Ново
Нов стандарден дефлектор на долниот браник на долниот браник, се вклопува во 1998 година- Пикап на Chevrolet S

Нов стандарден дефлектор на долниот браник на долниот браник, се вклопува во 1998 година- Пикап на Chevrolet S

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, нудиме нов стандарден дефлектор за замена на воздухот, RWD, мат-црн , Освен моделите LS/LT. Тој е дизајниран да го замени постојниот дефлектор на браник. Тоа одговара на вашиот пикап Chevrolet S10 од 1998-2004 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. KAI нов стандарден замена на предниот дел од долниот браник, се вклопува во 1998-2004 Chevrolet S10 пикап RWD, мат-црна, ги исклучува моделите LS/LT, изработени од пластика. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Fits Select : 1998-2003 Chevrolet S Truck 1998-1999.2001-2004.2005 Chevrolet Blazer 2004 Chevrolet S Truck S10 и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит додаток за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата