• Ново
Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани пушени хиперсилвер, се вклопуваат во 2015 година- Dodge Travel

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани пушени хиперсилвер, се вклопуваат во 2015 година- Dodge Travel

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 19 x 7, 40мм, 5 Spoke, 5 Stud/Lug 5 Bolt Model, сите насликани пушени Hypersilver. Тоа одговара на вашето патување во Dodge 2015-2018. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 19 x 7 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани пушени Hypersilver, Fits 2015-2018 Dodge Prailth 19 x 7, 40mm Offset, 5 Spoke, 5 Lug 5 Bolt Model, сите насликани пушени Hypersilver, направени од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Карактеристики

Производи во категоријата