• Ново
Нова реплика на челични тркала, црна, се вклопува во 2003 година- Седан на Toyota Corolla

Нова реплика на челични тркала, црна, се вклопува во 2003 година- Седан на Toyota Corolla

Buyers rating:
DEN 671.20

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди нова реплика на челични тркала за замена, 15 x 6, 16 дупка, 5 лаг, 4 шема на завртки, црна. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Тоа одговара на вашиот седан од 2003-2007 година Toyota Corolla. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 15 x 6 Нова премија за замена на челични тркала, црна, вклопува 2003-2007 Toyota Corolla Sedan 15 x 6, 16 дупка, 5 Lug, 4 Bolt Model, Black, Made of Steel. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Карактеристики

Производи во категоријата